Рахівщину представили на фестивалі “Коляди в старому селі”

січня 18 / 2017
Рахівщину представили на фестивалі “Коляди в старому селі”
Цієї неділі, 15 січня, в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту (м. Ужгород) відбувся традиційний VII фестиваль ,,Коляди в старому селі”, який зібрав колядників з усієї області.
Розпочалося свято на площі Театральній із видовищної ходи колядників.
У традиційній гуцульській садибі, свою кухню та мистецтво представив і Рахівський район. Голова райдержадміністрації Павло Басараба і фолькльорний колектив ,,Шовкова косиця” зустрічали гостей з колядою.
Також керівники Закарпаття нагородили дипломами і грошовими призами переможців першого обласного фестивалю-конкурсу колядницьких гуртів і вертепів "Нова радість стала…", що проходив в Ужгороді напередодні, 14 січня.
Так, за присудом журі, народний фольклорний колектив "Шовкова косиця" с.Чорна Тиса, керівник Василина Теміцька став лауреатом ІІІ ступеня.
Категорія : Культура
ЦІМБОР
18 січня 2017 12:02

Но та де вам исе русиньі !
Исе наш Карпато -словінськьій нарід .
Близькьій по своюв культурі ид балканськьім словінськьім народам .
Исе треба сокотити , не лим по сятках .


Микула Тячувськый
18 січня 2017 13:00

Пак а як тото ся стало, що онука колишнього Раховського бойовика-хероя Климпуша здала Закарпатцьов. Треба обы кождый Гуцул про сисе знав, що типирішня урядовиць гозпожа Климпуш, ставлениця Пінчука, засуджує мораторій на вивіз лісу..Що далего треба так нещадно нищити. Муг бы і Маскаль на такий визов землякам удреаговати. Хоть яка она зимлячка гуцулам, она даже якусь чурбатську фамилию носит. За такый малый час роботы в Уряді, но устигла тоже найти собі выгодный бартер у Європі.


Климпушци
18 січня 2017 20:58

Губа не дура!


Гуцул
18 січня 2017 21:59

Ліпше би ї мати на росу висціла, якби наперід знала, що си такою стане.


Залишити Коментар