Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»

січня 11 / 2017
Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»


У середу, 11 січня, у колишній столиці Гуцульської республіки – селищі Ясіня розпочався фестиваль «Вифлеємська зіронька», що має на меті популяризувати виконання Різдвяних пісень та сценок. Участь у фестивалі взяли колядницькі групи та вертепи дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл Рахівщини. Цього року захід проводиться всьоме. Як і щороку, «Вифлеємська зіронька» проходить за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

На початку дійства у смт. Ясіня учасників та всіх присутніх привітав селищний голова Едуард Зелінський, та Михайло Штефко – помічник народного депутата України В. Петьовки.

У Ясінянському етапі фестивалю 11 січня взяли участь колективи шести дошкільних навчальних закладів: Білинського, Квасівського, Лазещинського, Чорнотисянського, Ясінянських ДНЗ №1 та №2. Демонстрували краще виконання різдвяних пісень і дев’ять колядницьких колективів шкіл, які представили навчальні заклади Квасів, Чорнотисова, Ясінянські ЗОШ №1, №2, №3, №4 та №5, Лазещинська та Лазещинська (Репегів) ЗОШ з населених пунктів Білина, Квасів, Лазещини, Чорної Тиси та Ясіня.

Розпочався фестиваль традиційним для цих країв закликом трембіт, після чого на сцену запросили юних колядників. Глядачі були у захваті від виступів малечі, яка демонструвала артистизм і майстерно виконувала свої ролі. Діти кажуть: розуміють важливість участі у фестивалі, адже змалку знають, що народні традиції потрібно берегти та дотримувати їх. Саме це і є метою традиційного щорічного фестивалю «Вифлеємська зіронька».

У винагороду за старання дітвора отримала щирі оплески, а також подарунки від народного депутата Василя Петьовки: кожен навчальний заклад набори цінних і потрібних для школи чи ДНЗ подарунків, а кожен учасник - солодощі.

Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»
Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»
Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»
Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...