Квоти на україномовні пісні: гурт "Рокаш" звернувся до прихильників із проханням

листопада 10 / 2016
Квоти на україномовні пісні: гурт "Рокаш" звернувся до прихильників із проханням


Відомі музиканти гурту Rock-H із Закарпаття на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук оприлюднили прохання до працівників радіо поширювати їхні пісні, щоб сприяти закону про квоти на українську музику.

До публікації гурт додав архів із 45 студійними треками, створеними за 8 років існування колективу, а це понад дві години безперервного звучання.

Публікація набула серйозної підтримки серед слухачів. Нині пост здобув понад 1100 уподобань та майже 600 поширень.

Існує стереотип, що в Україні бракує якісної україномовної музики, проте користувачі соціальних мереж висловлюють думку, що із задоволенням слухатимуть українських виконавців, аби тільки їх можна було почути у радійних ефірах.

Нагадаємо, йдеться про законопроект № 3822 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах)». Згідно із законопроектом квота 50% музичних творів українських авторів і виконавців має вираховуватись не від щотижневого, як зараз, а від щодобового обсягу мовлення. Також хочуть додатково запровадити квоту пісень державною мовою в розмірі 75% від загального обсягу пісень українських авторів і виконавців. Радіостанції повинні будуть дотримуватись такої квоти рівномірно протягом усього ефіру.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар