У Тячеві відзначили річницю звільнення Закарпаття від фашистських загарбників

жовтня 30 / 2016
У Тячеві відзначили річницю звільнення Закарпаття від фашистських загарбників


Заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників відбулися у м. Тячів у п’ятницю, 28 жовтня.Зокрема й урочисте покладення вінків квітів до пам’ятника Степанові Вайді і до обеліска воїнам - визволителям у міському парку. Участь взяли представники місцевої влади, ветерани війни та громадські активісти. Очолили колону перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Василь Кушілка, секретар Тячівської міської ради територіальної об'єднаної громади Іван Крічфалушій, радник міського голови Василь Хайнас, начальник начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами апарату Тячівської РДА Василь Калинич, ветеран Лідія Гайналій.

Представники керівництва району, міста та громадськість вшанували світлу й вічну пам’ять про загиблих воїнів-визволителів, героїв, які поклали своє життя заради визволення Закарпаття та його щасливого майбутнього нашої країни.

Масові заходи з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників у цей день відбулися і в населених пунктах району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар