"Фестивальний марафон" запрошує всіх на свято (Програма)

жовтня 26 / 2016
"Фестивальний марафон" запрошує всіх на свято (Програма)

З 28 по 31 жовтня на Закарпатті проведуть всеукраїнське свято дитячої творчості "Фестивальний марафон". Плануюють, що учаксть візьмуть майже 1000 дітей з 14 областей. Водночас відбудуться чотири конкурси:

В рамках марафону одночасно відбудуться одразу чотири конкурси: ІIІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна Закарпаття-2016", ІІI Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості "Яскрава країна Закарпаття-2016", Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії "ПАДІЮН-ЄВРОДАНС-2016" і Міжнародний фестиваль-конкурс "Славянский Венец", який зазвичай проходить на теренах Болгарії.

Оцінюватиме виступи малих та юних музикантів, співаків і танцівників міжнародне журі у складі відомих діячів культури і мистецтв України, Словаччини, Болгарії, Молдови та Білорусі.

Програма фестивалю передбачає такі заходи:

28 жовтня

8.20 - Концерт "Ужгород вітає" (зустріч учасників на залізничному вокзалі);

17.00 - Церемонія відкриття фестивалю, танцювальний флеш-моб від хореографа Адама Уедраого та файєр-шоу (Театральна площа).

29 жовтня

11.00-20.00 - І-ий конкурсний день, змагання у хореографічному (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості), вокальному й інструментальному жанрах (Ужгородське державне музичне училище ім.Д.Задора);

16.00-17.30 - Майстер-класи з хореографії для учасників фестивалю (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості).

30 жовтня

11.00-16.30 – ІІ-ий конкурсний день (там само);

20.00 - Церемонія нагородження учасників конкурсу "Євроданс".

31 жовтня

14.00-17.00 - Гала-концерт та нагородження учасників, закриття фестивалю (Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв).

Організовує марафон ГО "ЯСКРАВА КРАЇНА" спільно з Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості та за підтримки Закарпатської облдержадміністрації, управління культури ОДА й управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міськради.

Управління культури Закарпатської ОДА
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...