До Іршави приїхав Степан Гіга

жовтня 02 / 2016
До Іршави приїхав Степан Гіга


В Іршаві розпочали святкування 675-ої річниці з дня першої згадки про місто. Цьогоріч підготовку святкової програми повністю довірили місцевій творчій організації Art Event.

До створення свята підійшли досить креативно, поєднавши святкування дня міста та збереження природи в результаті з’явився проект «Інша планета». Організовано тематичну та цікаву фотозону, зони для відпочинку, а головною родзинкою став рок-фестиваль. Вчора для містян та гостей виступили виключно закарпатські гурти "Siberian Sun" (Ужгород), "Way in rye" (Хуст), "Johny Rides" (Хуст), "ТристаВісім" (Ужгород), "Без Обмежень" (Мукачево-Київ).

Сьогодні у програмі – майстер-класи із гончарства, ткацтва, боді-арту, лозоплетіння, розпису на склі, побувати на відкритті герба міста Іршава, виконаного та встановленого зусиллями місцевих ковалів, побачити флеш-моб «Тобі, рідне місто!».

Також у програмі продовження святкової музичної програми від Ужгородського коледжу культури і мистецтв, рок-гурту «Time-R» , «Дикі серцем», «Друзі мої» та народного артиста України Степана Гіги, Заслуженої артисти України Квітослави.

Для всіх на завершення незабутнє вогняне шоу від театру вогню «Fire life».
Категорія : Культура


Залишити Коментар