В Закарпатському обласному драмтеатрі покажуть виставу «Циган і в Африці циган»

вересня 22 / 2016
В Закарпатському обласному драмтеатрі покажуть виставу «Циган і в Африці циган»

Єдиний в Україні професійний ромський театр «Романс» у вересні 2016 року вирушив у гастролі в рамках проекту «Дні ромського театру в Україні». Виставу «Циган і в Африці циган» - яскраве поєднання народних українських і ромських традицій, музики, хореографії та усної народної творчості – побачать 11 українських міст.

Глядачі Ужгорода побачать музичну народну комедію у четвер, 22 вересня, о 18.00 на сцені Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв.

Режисер-постановник - народний артист України Ігор Крикунов.

Про виставу «Циган в Африці» організатори проекту розповідають так:

«В село, де живуть по сусідству у дружбі і злагоді родини українського козака Кушнаря і цигана Тимофія Сивого, на похорон з різних куточків приїздять діти. На щастя, виявляється, що батько живий. Просто дорослих дітей, зайнятих своїми проблемами та життєвою метушнею, в батьківській хаті може зібрати докупи лише тривожна звістка.... Вистава сповнена дотепних і правдивих картин циганського побуту, дає глядачеві яскраве уявлення про життя народу, який міцно пустив власне коріння на українській вільній землі».

Вистава наповнена дотепним і сонячно правдивим відбиттям картин циганського побуту, мальовниче зображеними характерами головних героїв і дає яскраве уявлення глядачу про життя народу, який міцно пустив власне коріння на українській вільній землі.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...