В жовтні Іршава фестивалитиме

вересня 01 / 2016
В жовтні Іршава фестивалитиме


У першу неділю жовтня Іршава традиційно відзначає свій день народження. Цього року виповнюється 675 років з часу першої письмової згадки про місто та 35 років присвоєння статусу міста.

1 та 2 жовтня планується відзначення ювілейних дат. За попередньою інформацією вперше в місті відбудеться рок-фестиваль. Щодо учасників концерту, згодом буде детальніша інформація.

Окрім концертної програми, заплановано провести традиційний пленер художників районного об’єднання «Колорит Боржави», ярмарку тощо. Містянам та гостям також варто очікувати багато інших сюрпризів, які готують організатори.

У рамках відзначення 675 річниці в місті встановлюватимуть герб, який Іршаві дарують і оплачують роботи місцеві ковалі. Найбільший знак міста офіційно відкриватимуть у святкові дні. Над його створенням вже більше трьох місяців триває робота. Завершення майстри прогнозують на останні дні вересня.

Також у райцентрі триватимуть роботи у всіх напрямках. До дня народження завершуватимуть ремонти тротуарів, доріг, дахів, каналізаційних мереж тощо.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...