Цьогорічний фестиваль фольклору «На Синевир трембіти кличуть» став рекордним

серпня 22 / 2016
Цьогорічний фестиваль фольклору «На Синевир трембіти кличуть» став рекордним

У неділю (21 серпня) Синевирське озеро відвідали понад десять тисяч гостей.
Головним фактором, який вплинув на різке збільшення потоку туристів до одного з семи чудес України, стала відновлена за ініціативою голови ОДА Геннадія Москаля дорога, яка не ремонтувалася з 1992 року й викликала постійні нарікання як місцевих мешканців, так і численних туристів. За підрахунками працівників Національного природного парку «Синевир» та сільської ради Синевирської Поляни, після завершення ремонту дороги кількість гостей збільшилася мінімум у сім разів, а теперішнє свято (до речі, засноване Геннадієм Москалем ще в 2001 році) побило всі попередні рекорди за відвідуваністю.
Крім керівництва області почесними гостями фестивалю стали Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, народний депутат України Валерій Лунченко інші поважні особи. Родзинкою свята став «золотий голос» нашої країни, Народний артист України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Василь Зінкевич. Участь у фестивалі відомий співак приурочив двом датам – 50-річчю творчої діяльності та 45-річчю з дня виходу художнього мюзиклу «Червона Рута», зйомки якого з Софією Ротару та Василем Зінкевичем у головних ролях проводилися саме на Синевирському озері. За сценарієм свята концертна програма В.Зінкевича розпочалася з демонстрації фрагменту мюзиклу «Червона Рута». Виконання співаком відомих шлягерів неодноразово переривалося оваціями, а хіт «Червона Рута» разом із Зінкевичем співав увесь «зелений амфітеатр», влаштований на березі озера.
– Цьогорічний фестиваль «На Синевир трембіти кличуть» показав, наскільки розвиток туристичної галузі залежить від якості доріг, – зазначає Геннадій Москаль. – І це не перше підтвердження цього факту. Після того, як ми відремонтували дорогу до ще одного унікального куточка Закарпаття – «Долини нарцисів» – кількість гостей туди так само зросла в кілька разів. Обіцяю, що будемо продовжувати розвивати цей напрямок. У середині вересня плануємо дуже цікавий етнофестиваль у Колочаві та Німецькій Мокрій (ці два населені пункти з сусідніх районів з’єднала побудована нами дорога), на якому теж очікуємо масу туристів. А 3 – 4-го вересня запрошуємо всіх у Рахів на міжнародний гуцульський фестиваль та одне з найкращих свят Закарпаття – «Гуцульську бринзу 2016».
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...