Стрічка закарпатця здобула винагороду на кінофестивалі (ВІДЕО)

червня 26 / 2016


Стрічку В'ячеслава Бігуна «Найближчі до Бога» відзначено нагородою за кращу операторську роботу на кінофестивалі “Відкрита ніч”. Фільм показали у ніч з 25 на 26 червня на більш ніж 50 площадках в Україні та за кордоном.

Про це повідомляють організатори кінофестивалю, які початково відібрали стрічку міжнародного режисера до 19 конкурсних фільмів з-поміж 116 заявлених.

Епічна стрічка “Найближчі до Бога” художньо змальовує сімейне жертвоприношення нової європейської війни, в якій опинилася Україна. Єдиний син Олексій — юрист за фахом із забезпеченої сім'ї з міста на Дніпрі, — вирішує піти добровольцем на фронт. Чому? Яка доля чекає на нього, його родину? Про це розповідає його батько, дідусь Саша, який залишився з внучкою Анастасією.

Це вже 10 фестивальна нагорода фільмів В'ячеслава Бігуна й друга – за кращу операторську роботу. Вперше його відзначено в цій номінації за фільм “Лист Тарковському” навесні 2016 року на міжнародному кінофестивалі.

В’ячеслав Бігун – кіномитець і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Народився в Тячеві, навчався й працював у провідних університетах і наукових установах світу (Львівський університет, Інститут держави і права НАН України, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом – в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтв (режисер ігрового кіно). Автор більше 500 публікацій й більше 10 фільмів. Перші фільми В’ячеслава Бігуна «Пенальті правосуддя», «Мати. В ім’я мільйонів» та «Її хліб насущний» станом на червень 2016 року досягнули рекордної для режисера позначки 50-ти фестивальних показів у 28-ми країнах.
Категорія : КультураLoading...
загрузка...