Закарпатський театр "Шарж" взяв участь в Міжнародному фестивалі «Карпатський ПРОСТІР»

травня 19 / 2016
Закарпатський театр "Шарж" взяв участь в Міжнародному  фестивалі «Карпатський ПРОСТІР»

6-8 травня 2016 року в місті Івано-Франківську вперше пройшов Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський ПРОСТІР» («Carpathian SPACE»), заснований Національною оперетою України за сприяння Міністерства культури України.

Місія фестивалю - об’єднання країн Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а за допомогою мистецтва. Фестиваль «Карпатський ПРОСТІР», як масштабна культурна подія міжнародного значення, в майбутньому має стати потужним інструментом культурної дипломатії, майданчиком для щорічних зустрічей митців, бізнесменів, дипломатів, політиків країн Карпатського регіону. Завдяки фестивалю країни-учасниці зможуть презентувати свою культуру, фольклор та сучасні мистецькі надбання.

Наш край на фестивалі представили артисти театру "Шарж", автори та виконавці пісень Роберт Голованенко та Сергій Соболь. Багатотисячна глядацька аудиторія фестивалю побачила авторську програму "За Україну,за Волю і за Життя", присвячену Карпатській Україні, Героям Небесної Сотні та Воїнам-захисникам на Сході України.

Участь театру «Шарж» у роботі Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський ПРОСТІР», стала можливою за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Закарпатський театр "Шарж" взяв участь в Міжнародному  фестивалі «Карпатський ПРОСТІР»


Категорія : Культура


Loading...
загрузка...