В Рахові пройшов фестиваль-конкурс «Над Тисою»(фото)

травня 17 / 2016
 В Рахові пройшов фестиваль-конкурс «Над Тисою»(фото)

Цієї неділі, 15 травня в Рахові відбувся ІХ-й районний дитячий фестиваль-конкурс естрадної пісні «Над Тисою-2016». Організатор фестивалю - Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості. Як і в попередні роки, фестиваль пройшов за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.
У конкурсі змагалися 48 солістів - вокалістів із загальноосвітніх закладів району та вокальних студій Рахівського РБДЮТ. Змагання проходили в трьох вікових категоріях. Рівень виконавської майстерності оцінювало фахове журі.
За результатами конкурсу, у віковій категорії 7 - 9 років перше місце виборола рахівчанка Кальба Роксолана, яка виконала пісню «На толоці журавель». Друге місце у Штефанюк Вікторії з міста Рахів за пісню «Україночка». Третє місце отримала Томенюк Ольга з Квасів з піснею - «Прокидайтеся Карпати» .
Перемога в категорії 10 - 13 років дісталася Думен Евеліні з Рахова за виконання пісні «Музика весни». Друге місце у Томашук Альони з Великого Бичкова за пісню «Я піду в далекі гори». Третє місце у Попенко Андрія з Рахова за пісню «На спи, моя рідна земля».
В старшій категорії, 14 – 18 років, перемогу отримала також рахівчанка Івасюк Алесія з піснею «Відлітай». Друге місце виборола Волічак Владислава з Рахова за пісню «Вільний птах». Третьою стала Васильченко Вікторія з села Видричка з піснею «Лелеча доля».
Гран-прі конкурсу та планшетний комп’ютер „САМСУНГ” в якості подарунка заслужено отримала Ролюк Іванна за пісню «О, моя святая, Україно!» .
Всі переможці отримали грамоти від Районного будинку культури дитячої та юнацької творчості та цінні подарунки від народного депутата України Василя Петьовки, які вручив його помічник Михайло Штефко .

 В Рахові пройшов фестиваль-конкурс «Над Тисою»(фото)
 В Рахові пройшов фестиваль-конкурс «Над Тисою»(фото)
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...