Юна закарпатка здобула перемогу на новому всеукраїнському конкурсі «Квінта» (ФОТО)

травня 16 / 2016
Юна закарпатка здобула перемогу на новому всеукраїнському конкурсі «Квінта» (ФОТО)

Скільки разів ми дивилися популярні телешоу на кшталт «Голосу країни» або ж «Х-фактор», вболівали за учасників, захоплювалися найбільш вдалими номерами та думали по те, як було б чудово, якби наші діти могли прийняти участь у чомусь подібному – спробувати свої сили на великій сцені та почути конструктивну критику від людей, які знають все про те, «як бути зіркою».

Новий всеукраїнський конкурс «Квінта» як раз саме такий. Квінта (лат. quintus — п’ятий) музичний інтервал між першою та п’ятою ступенями в гамі, також п’ята нота в діатонічному звукоряді.

Дійсно, вся концепція конкурсу побудована на числі «5»: 5 складових успіху, 5 вікових категорій учасників, 5 членів журі, 5 додаткових спеціальних призів.

14-15 травня у Києві відбувся цей мистецький захід - Всеукраїнський конкурс естрадної пісні «КВІНТА».
Де виступали талановиті діти і молодь віком від 5 до 20 років.

У результаті конкурсу перемогу здобула мукачівка Іванна Решко, юна вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона (клас викладача Ігоря Білика)

Іванна Решко, юна вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона (клас викладача Ігоря Білика) на Всеукраїнському конкурсі естрадної пісні "КВІНТА", який проходив у м. Києві 14-15 травня, здобула Диплом І премії, повідомляє Мукачівська міськрада.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар