Закарпатських майстрів запрошують до участі у виставці-конкурсі "Світ писанки"

березня 29 / 2016
Закарпатських майстрів запрошують до участі у виставці-конкурсі "Світ писанки"

22 квітня в обласному музеї народної архітектури та побуту відкриють виставку-конкурс "Світ писанки" – вже другу за ліком. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги і пошани до українських народних традицій та звичаїв.

До участі запрошують майстрів віком від 14 років, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). На виставку слід подати 10 і більше писанок.

За результатами виставки готуватиметься електронний каталог-альбом, а найкращі експонати будуть нагороджені призами в номінаціях "Традиційна писанка", "Авторська писанка", "Новаторське рішення".

Окрім того, роботами, що переможуть у конкурсі, за бажання, автори зможуть поповнити фондові збірки Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Для участі у виставці потрібно заповнити анкету і надіслати разом із фотографіями декількох писанок до 8 квітня на електронну адресу Закарпатського музею народної архітектури та побуту (uzhgorodskansen@ukr.net).

Більш детальну інформацію можна дізнатися зі сторінок музею в соцмережах, – повідомляють організатори.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...