В Ужгороді експонують найкращі світлини фотохудожників із різних країн

березня 20 / 2016
В Ужгороді експонують найкращі світлини фотохудожників із різних країн

18 березня у приміщенні академічного камерного хору "Cantus", що на вул.Руській, 3, врочисто відкрили виставку творів Міжнародного салону художньої фотографії.

Як розповіли організатори, всього увазі авторитетного журі салону було представлено близько 700 фотографій (порівну – чорно-білих і в кольорі) від 90 фотографів із 30 країн. 104 роботи у різних номінаціях були відзначені нагородами. До Ужгорода ж привезли 35 вибраних робіт учасників салону.

Представив добірку доктор Шандор Патрус, голова Всесвітньої організації угорських фотохудожників. Розповів, що заснована в 2002-му році організація нині налічує 153-ох митців не лише з Угорщини, а й із Франції, США та інших країн. Закликає до співпраці і закарпатських фотохудожників. Каже, це цікавий обмін професійним досвідом та творчими ідеями, можливість організовувати спільні пленери та виставки.

На відкриття експозиції завітали представники культури краю та дипломати. Зокрема, консул Генконсульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда зауважив: фотографувати може кожен, але тільки майстерна художня світлина здатна зафіксувати момент, який захоплює, та поділитись ним із необмеженою кількістю людей, відтак – це мистецтво, що об'єднує.

Принагідно в залі поруч представили результати "ІХ-го Міжнародного Карпатфотопленеру", який відбувся восени торік на Свалявщині за участі членів Спілки фотохудожників Закарпаття та колег зі Словаччини і Польщі.

Обидві експозиції можна переглянути протягом трьох тижнів – в будні з 10.00 до 15.00.
В Ужгороді експонують найкращі світлини фотохудожників із різних країн
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар