Голова Мукачівської РДА взяв участь у заходах до річниці Угорської революції 1848 року

березня 12 / 2016
Голова Мукачівської РДА  взяв участь у заходах до річниці Угорської революції 1848 року

З нагоди відзначення національного свята Угорщини - річниці Угорської революції 1848 року до Закарпаття прибув урядовий Уповноважений Угорщини пан Іштван Грежо. Участь у святковому заході взяв голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова облради Михало Рівіс, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, Генеральний консул Словацької Республіки Янка Буріанова, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар.

На запрошення Генерального консула у м.Берегово Ендре Саліпскі участь у заході взяв і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.
На урочистому міроприємстві, яке відбулося у селі Яноші на Берегівщині, були присутні керівники районних адміністрацій краю, міські голови, голови сіл, у яких компактно проживають угорці, депутати всіх рівнів, які представляють угорську національну меншину краю, видатні діячі науки, культури та мистецтв.

З нагоди Угорського національного свята урядовий Уповноважений Угорщини Іштван Грежо разом з Генеральним консулом Угорщини в м. Берегово Ендре Саліпскі, вручили високі нагороди – Угорський східний хрест митцям, музикантам та вчителям за вклад у розвиток угорської культури та мови на Закарпатті.
Голова Мукачівської РДА  взяв участь у заходах до річниці Угорської революції 1848 року

Після завершення офіційної частини міроприємства, пан Ендре Салліпскі запросив учасників заходу до вільного спілкування.
«Непротокольний формат зустрічей – насправді дуже результативний, – зазначає голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - вдалося провести ряд перемовин, мета яких – активна участь Мукачівського району в проектах транскордонного співробітництва з країнами - членами Європейського Союзу».

Результатом проведених перемовин стало напрацювання конкретних передумов для проведення двосторонніх зустрічей, що відбудуться найближчим часом.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар