У Долині нарцисів починається цвітіння білоцвіту весняного

березня 06 / 2016
У Долині нарцисів починається цвітіння білоцвіту весняного

У Карпатському біосферному заповіднику встановлено дні особистого прийому громадян. Особистий прийом громадян проводять директор і три заступники відповідно до встановленого графіку. За відсутності посадової особи, яка має проводити прийом, його проводить інша уповноважена особа.

У працівників заповідника зараз «веселі часи» — червонокнижні первоцвіти масово з′явилися на прилавках міст. Потрібно кожному роз′яснини про недопустимість нищення цієї краси, а інколи і притягнути до адміністративної відповідальності .

А тим часом, у Долині нарцисів починається цвітіння білоцвіту весняного, проводяться організовані екскурсії, а вже скоро зацвіте нарцис — годість краю. Як стало відомо, до порядку денного чергового засідання Громадської ради при Хустському міськвиконкомі, що відбудеться незабаром, влючено питання про посилення заходів щодо збереження та ефективного захисту нарцису. У засіданні приймуть участь представники Карпатського біосферного заповідника та запрошені депутати хустської міської ради, що проживають в с.КІреші.

Мирослав КАЛИНИЧ
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар