В Ужгороді презентували книгу „Легенди Срібної Русі”

березня 04 / 2016
В Ужгороді презентували книгу „Легенди Срібної Русі”


3 березня у Закарпатській обласній організації Національної спілки письменників України відбулася презентація книги Олександра Гавроша „Легенди Срібної Русі”, виданої в рамках Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2015 – 2017 роки.

Книгу представив голова обласного осередку Національної спілки письменників України Василь Густі. Про складний шлях книги до читача розповіли автор видання Олександр Гаврош та ілюстратор і видавець Олександра Гаркуша. В заході взяли участь заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Василь Комарницький та заступник начальника управління культури Іван Канюка, письменники, художники, краєзнавці та журналісти.

Як зазначив Василь Комарницький, книга „Легенда Срібної Русі” поповнила список творів, виданих за кошти обласного бюджету. Весь наклад книги розподілено серед бібліотек області. Завдяки Програмі підтримки книговидання за 10 років побачили світ близько 150 книг. Цього року Програмою передбачено на видання творів закарпатських авторів 720 тисяч гривень. Вже подано на розгляд експертної ради 34 рукописи. Тож наприкінці березня вона внесе пропозиції до плану видань на 2016 рік.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар