Юний хлопчина своїм голосом здобув перемогу для Закарпаття

листопада 26 / 2015
Юний хлопчина своїм голосом здобув перемогу для Закарпаття

Конкурс відбувся за підтримки народних артистів України та лауреатів міжнародних конкурсів Вікторія Бодня та Володимир Горянський. У конкурсі взяло участь більше сотні дитячо-юнацьких колективів із різних куточків держави та із-за кордону. Нашу область на заході представляв вихованець хустської школи мистецтв Ярослав Коцан.

–Конкурс проходив на надзвичайно високому професійному рівні, за головний приз боролися справді дуже талановиті виконавці. Ярослав переміг у номінації «Вокальне мистецтво (народний, академічний, естрадний спів). Враження переповнюють нас обох. Приємно, що вдалося вибороти диплом І ступеня на мистецькому поєдинку такого рівня, – зазначила наставниця юного закарпатського «соловейка», завідувачка відділом музично-теоретичних дисциплін Оксана Липчей.

Слід зазначити, що це вже не перша перемога Ярослава на музичних поєдинках подібного масштабу. Торік своїм співом він здивував Грецію та Словаччину, а нещодавно посів друге місце на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної дитячо-юнацької творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА. ЗАКАРПАТТЯ-2015».
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар