Учасники "Яскравої країни" завершили фестиваль-конкурс майже 4-годинним шоу

листопада 02 / 2015
Учасники "Яскравої країни" завершили фестиваль-конкурс майже 4-годинним шоу
31 жовтня в залі обласного муздрамтеатру відбулося урочисте закриття одного з наймасштабніших творчих змагань в Україні – ІІ-го Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу "Яскрава країна" Закарпаття".

Нагадаємо, що на цьогорічний фест завітали найталановитіші діти й молодь із 16-ти областей. Усього змагалися понад 1200 учасників за різними віковими групами та у трьох жанрах: вокальному, інструментальному і хореографічному, кожен із яких, у свою чергу, поділявся на номінації.

Компетентне журі виконало нелегку місію та визначило володарів І, ІІ, і ІІІ-іх премій фестивалю-конкурсу (з огляду на чималий обсяг інформації, повнісписки переможців будуть опубліковані дещо згодом на офіційних сайтах ГО "Яскрава країна" та управління культури Закарпатської ОДА). Також, у трьох номінаціях експерти присудили Гран-прі: номінація "Народна хореографія" – "Народний художній колектив" ансамбль народного танцю "Дружба" (м.Рівне), номінація "Академічний вокал" – Ніколетта Герцак (м.Ужгород), "Естрадний вокал" – Катерина Лінтур (м.Ужгород).

Крім оголошення переможців, організатори й артисти підготували справжнє феєричне шоу – чотири дні фестивалю-конкурсу підсумували майже 4-годинним гала-концертом! Як наголосила директор фестивалю, голова правління ГО "Яскрава країна" Ольга Обласова – це не вперше Закарпаття гостинно приймає обдарованих дітей та юнь під час осінніх канікул і сприяє в організації такого чудового свята. "Ми дуже тішимося цій співпраці та щиро віримо, що наш фестиваль стане одним із традиційних для цього особливого, залюбленого в мистецтво краю", повідомляють в управлінні культури Закарпатської ОДА.
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...