Сьогодні в Ужгороді на площі Фенцика – «Фруктовий день з «Бліцом»

жовтня 04 / 2015
Сьогодні в Ужгороді на площі Фенцика – «Фруктовий день з «Бліцом»

Фестиваль здорового харчування та способу життя "Фруктовий день з "Бліцом" сьогодні запрошує усіх ужгородців та гостей міста на площу Фенцика. Там на відвідувачів чекатиме багато цікавого, починаючи від лекцій зі здорового харчування і завершуючи великим концертом Студії сучасного танцю "Бліц".

Минулого року "Фруктовий день" дуже сподобався мешканцям міста, тож успішний захід вирішили провести і цьогоріч. Присвячений він Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом, тому в рамках фестивалю можна буде прогулятися ярмарком корисної їжі, миттєво визначити рівень цукру в крові, а о 19.00 ще й про дегустувати смачну гарбузову кашу.

Підтримав проведення свята кандидат на посаду Ужгородського міського голови Михайло Качур. Ще однією помітною постаттю на заході стане кандидатка у міські депутати від "Солідарності" Альона Камінська, котра цього вечора виведе на сцену 300 вихованців танцювальної студії "Бліц".

У програмі також вистава театру "Особистості" з Києва (15.30), виступ симфонічного оркестру (16.00), концерт "Бліца" (18.00) та "Mashika jazz band" (20.00).
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар