У Карпатському біосферному заповіднику професійне свято відзначили "Днем вишиванки"

липня 07 / 2015
У Карпатському біосферному заповіднику професійне свято відзначили "Днем вишиванки"

Сьогодні, 7 липня, у Карпатському біосферному заповіднику (м. Рахів, Закарпатська область) відзначали День працівника природно-заповідної справи. З нагоди професійного свята відбулися урочисті збори колективу, на яких в.о. директора Брехлічук Д.Д. привітав колектив, вручив грамоти і подяки кращим працівникам. В.о. голови Рахівської районної державної адміністрації Медвідь В.В. у своїй вітальній промові зазначив важливість щоденної наполегливої праці колективу установи для збереження чистого навколишнього середовища Рахівщини, а також вручив спільні грамоти і цінні подарунки від Рахівської РДА та районної ради.
Колектив Карпатського біосферного заповідника відзначив своє професійне свято в етнічному одязі. "День вишиванки" вперше відбувся в установі, проте ідея колективу дуже сподобалась. Зустрічайте гарних "вишиваних". Повірте, ви не знайдете двох однакових вишиванок!
Також до Дня працівника природно-заповідної справи у КБЗ проведені майстер-клас "Купальський мішечок" та тематичні екскурсії в Музеї екології гір. У новоствореній виставковій залі музею триває фотовиставка "Природні скарби Карпатського біосферного заповідника".
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар