Берегівський шоу-гурт "Атас" відзначить свій ювілей гала-концертом

червня 11 / 2015
13 червня зразковий шоу-гурт "Атас" відзначатиме свій 15-й день народження. З нагоди ювілею берегівський танцювальний колектив організує гала-концерт!

Берегівський шоу-гурт "Атас" відзначить свій ювілей гала-концертом


Танцювальний колектив із назвою "Посмішка" створено при міському будинку культури Берегова 1 червня 2000 року. Ще в перші місяці свого існування гурт завоював почесне ІІ-ге місце на мистецькому фестивалі "Кришталеві грона" у Виноградові, а вже наступного року здобув срібло фестивалю "Світ для молодих" у м.Будапешт (Угорщина).

Згодом колектив перейменували на "Атас".

15-річний шлях гурту встелений перемогами на фестивалях і конкурсах у різних куточках України (Івано-Франківськ, Херсон, Одеса) та закордоном.

У червні 2010 року шоу-гурту присвоєно звання "Зразкового дитячого колективу".

"Атас" вишколив більше півтисячі талановитих танцівників. Серед них, приміром, учасник телешоу "Україна має талант-5" Влад Махновський.

Що ж до чисельності підопічних, то з декількох учасників колектив із часом виріс до сотні здібних дітей і юнаків, які нині займаються у 5 вікових групах (від 3,5 до 20 років).

Творчий поступ колективу танцівники та незмінний керівник шоу-гурту Світлана Кононенко продемонструють цієї суботи у залі Берегівського міського будинку культури. Початок концерту о 14.00.

Управління культури Закарпатської ОДА
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...