Ужгородський хор увійшов до Книги рекордів України! (ФОТО)

березня 23 / 2015
Ужгородський хор увійшов до Книги рекордів України! (ФОТО)

21 березня, у день 330-річчя від дня народження видатного німецького композитора Й.С.Баха у Львові відбулася безпрецедентна музична подія - "Бах Маратон", до якої, разом із майже 600 виконавцями з України та закордону, долучився і провідний закарпатський колектив - академічний камерний хор "Cantus".

Частинку львівського свята музиканти привезли до Ужгорода. 22 березня на сцені обласної філармонії хор "Cantus" виступив спільно з академічним молодіжним симфонічним оркестром «INSO-Львів» під керівництвом Івана Остаповича. До програми "Мотети. Пасхальна ораторія" ввійшли надскладні акапельні та вокально-інструментальні композиції Й.С.Баха - визнані шедеври світової класики.
Щодо участі у "Бах Маратоні", художній керівник хору "Cantus" Еміл Сокач поділився: "Анонсована тривалість дійства - 24 години - до решти, досягла 30 годин. Власне, перевищили всілякі сподіванняі і масштаби музичного марафону, і сама його атмосфера. Це було грандіозно!".
Львівський "Бах Маратон" занесено до реєстру Книги рекордів України як найтриваліший музичний флешмоб . Учасників історичної події - нагороджено дипломами.
Ужгородський хор увійшов до Книги рекордів України! (ФОТО)

Управління культури Закарпатської ОДА
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...Залишити Коментар