В Ужгороді знову презентувався творчий тандем із Мукачева

січня 12 / 2015
В Ужгороді знову презентувався творчий тандем із Мукачева

У мистецькому центрі «Галерея Ілько» відкрилась виставка арт-групи «Шапка». Це перше представлення кількох авторських проектів відомого українського мистецького дуету – Олесі Секереш та Олександри Токаревої.

Виставка «Шапки» в мистецькому центрі «Галерея Ілько» -- представлення кількох спільних проектів за 2008 – 2014 роки та авторські проекти художниць. Історія «Шапки» сягає 2006 року, коли свої творчі візії спробували втілити у спільних проектах три талановиті мукачівки – Олександра, Олеся та Ксенія Гальченко (вийшла із складу групи у 2012 році).
Стрімкий розвиток тандему відбувся після їхнього яскравого представлення серед фіналістів премії «PinchukArtCentre» у 2009 році. Опісля їх вже чекала співпраця із найвідомішими галереями та центрами сучасного мистецтва «Я Галерея», «Shcherbenko Art Centre», М17, «Боттега», «Арсенал» та інші.
Тяжко визначити улюблені жанри арт-групи. Під час роботи художниці перед усім прагнуть вникнути у суть ідеї, що підказує відповідну форму. Їх не цікавлять шаблони, а радше процес осмислення та пошуку гармонії. Сьогодні у дівчат за плечима вже неабиякий досвід творчого життя у столиці та багато реалізованих проектів, які представляють мейнстрим українського сучасного мистецтва. Попереду -- нові творчі плани на відстані, адже у 2015 році творчий тандем працюватиме на різних локаціях : Олеся – у Польщі, а Олександра – у Мукачеві.

Оксана Гаврош
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...