Вимушені переселенці з Донеччини і Харківщини презентували свої роботи на благодійній художній виставці в Мукачеві

травня 24 / 2023
Вимушені переселенці з Донеччини і Харківщини презентували свої роботи на благодійній художній виставці в Мукачеві 🫶

🖌️🎨 Жінки та діти, які знайшли прихисток у місцевому шелтері, представили понад 20 картин. Усі вони виконані в техніці петриківського розпису, основи якої гості нашого краю опанували на заняттях з арттерапії.

Сьогодні виставку-аукціон відвідали очільники структурних підрозділів Закарпатської ОВА, керівництво Мукачівської РВА та представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Закарпатській області Андрій Крючков.

💬 «Автори цих робіт – художники-аматори, які щиро бажають підтримати наших захисників. Зараз такі заходи дуже важливі, адже вони об’єднують усіх нас у єдиному бажанні допомогти одне одному і якнайшвидше наблизити перемогу України», – зазначив директор департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА Роман Молдавчук.

За його словами, з моменту відкриття виставки вже вдалося зібрати 21 тис. грн для української армії. Надалі експозиція діятиме у форматі онлайн-аукціону, тож кожен зможе долучитися й підтримати вимушених переселенців і Збройні сили України.

🤝 Реалізували благодійний проєкт громадська організація Vidnova Fellowship та ромський жіночий фонд Chiricli за сприяння Мукачівська районна військова адміністрація.
Категорія : Культура


Залишити Коментар