У Хусті відбувся благодійний концерт «З любов’ю в серці»

квітня 09 / 2023

8 квітня в Закарпатському обласному театрі драми та комедії відбувся благодійний концерт «З любов’ю в серці».


Саме в переддень католицького Великодня організатори, а саме – батьківська спільнота Хустської СШ №6 вирішили провести продовження уже започаткованої раніше події «Знаковий рубіж. Рік незламності». Тож за допомогою музичних колективів із Івано-Франківська, хустяни збирали кошти на потреби 128 Закарпатської бригади, у складі якої воюють не лише українці, але й етнічні угорці, чехи, словаки, румуни, роми і частина з яких відзначає свято Пасхи саме 9 квітня.

Вхід на концерт був практично безкоштовним, але при вході волонтери тримали скриньку і кожен міг задонатити таку саму, яку вважав за можливе та за потрібне.


Ведуча заходу Марія Радайкіна наголосила, що наші захисники у записі точно побачать цей концерт, тож ми у тилу повинні бути для них надійною підтримкою.

«Приємно, що підтримати молодих креативних творчих виконавців прийшло багато людей. І це – дуже тішить. Також кожен присутній мав можливість внести добровільні внески на підтримку наших земляків, які наразі перебувають у гарячих точках, – розповіла «Карпатському об’єктиву» директорка Хустської СШ №6 Тетяна Дуда. – Концерт пройшов у рамках освітнього хакатону «З любов’ю в серці». Хочеться подякувати також голові батьківської спільноти Володимиру Дьорді, який власне і зініціював акцію та провів титанічну роботу для того, аби концерт відбувся».

За можливість зробити внесок у спільну справу подякував також і очільник Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Любомир Пасічняк.


«У нас дуже талановиті студенти. І більшість пісень, які вони виконували під час концерту було написано саме в гуртожитку, де серед молоді панує творча атмосфера, де вони разом створюють музику та цікаво проводять час. Вони не лише займаються спортом, але й знаходять можливість для всебічного розвитку та реалізації талантів. І ми повинні підтримувати юнь, бо за ними – майбутнє!», – наголосив він.

Відтак власними авторськими піснями присутніх розважали молоді виконавці, вихованці коледжу, молоді і креативні автори – гурти «SPART», «MADWRONGBOY», «STEFAN», VASTE», вокалісти Юлія Баюн та Надія Струк.


Своїми враженнями про концерт поділилися і присутні на ньому.

«Усі виконавці були неймовірно цікавими. Приємно, що вони не переспівували відомі твори, а представляли авторські нові композиції. Деякі пісні пролунали під час хакатону взагалі вперше. Захід був дуже мотивуючим і атмосфера у залі панувала просто шалена. Глядачі з ліхтариками телефонів в унісон із прожекторами на сцені додавали виступам особливої енергетики. Пісні легко запам’ятовувалися, тож приспіви разом із виконавцями співали і в залі. Цей концерт був справді «З любов’ю у серці», – запевнила Тамара Ковач, яка завітала на захід.

Дійсно, концерт пройшов видовищно, а подібні мистецькі проєкти мають хорошу перспективу, адже не лише дарують людям хороший настрій, а відкривають нові творчі імена.

Марина АЛДОН
Категорія : Культура


Залишити Коментар