Відомий закарпатський кондитер Штефаньо виготовив 20-кілограмову писанку

квітня 20 / 2022

Відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо виготовив 20-кілограмову шоколадну "британську" писанку – на знак подяки Британії за підтримку України.

"В цій роботі я зміг утілити свою вдячність до народу Великої Британії та особисто до Бориса Джонсона: захоплююся тим, як вони допомагають нашій країні боротися за свободу. Причому, не на словах, а ділом!"– сказав кондитер.

За його словами, на писанку пішло 23 кг французького чорного шоколаду, працювали над шоколадною скульптурою п’ять днів. Найбільше роботи було з декором. Писанку розфарбували в кольори британського державного прапора."Зверху задумав прикрасити писанку типовим англійським циліндром, на ньому – жовто-блактина стрічка," – каже кондитер.

Штефаньо розповів, що ідеєю виробу було викликати позитивні емоції у відвідувачів кав’ярні.

"Їх дуже мало зараз: усі читають новини, усі або нажахані, або засмучені... Мені захотілося зробити приємність для наших відвідувачів, привід, щоб люди зайвий раз посміхнулися. Коли доробляли писанку, складали елементи і працювали над декором із командою – люди вже фотографувалися і посміхалися. Значить, все вдалося", – каже Штефаньо.

З початку війни знаменитий закарпатський кондитер пече хліб для переселенців та патрульної поліції Закарпаття.
Категорія : Культура


Залишити Коментар