Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль – черговий успішний проєкт для розвитку і популяризації кіномистецтва

жовтня 06 / 2021

В Ужгороді стартував ІІ Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк за дорученням очільника краю Анатолія Полоскова привітав організаторів та глядачів із початком фестивалю.

«Це черговий успішний проєкт створений представниками Закарпатської фільмкомісії в області для розвитку і популяризації кіномистецтва», – зауважив Ігор Шинкарюк.

Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF) – це свято кіно і відеоконтенту про гори. Професійний майданчик, де зустрічаються кінематографісти з усього світу.

Заснований фестиваль у 2020 році, щоб привернути увагу кіноіндустрії до Закарпаття та відродити кіновиробництво в регіоні й популяризувати гірський край.

Цього разу представники із 45 країн надали свої стрічки для оцінки журі та показу на фестивалі. За словами Ігоря Шинкарюка, це більше, ніж минулого року, і точно є показником прогресу.

«Символічно, що фестиваль проходить саме тоді, коли ми розпочали роботу зі створення концепту розвитку закарпатського кіно, до якого долучені саме представники Закарпатської фільмкомісії.

Унікальна фестивальна атмосфера для натхнення шанувальників гір та всього, що з ними пов’язано!» – підкреслив заступник голови облдержадміністрації.

Запрошуємо усіх відвідати Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль, який триватиме до 10 жовтня 2021 року.
Категорія : Культура


Залишити Коментар