Гітарист родом із Закарпаття став Послом Миру (ФОТО)

жовтня 19 / 2020

17-го жовтня 2020 року в Будапешті Федерація Всесвітнього Миру нагородила гітариста-віртуоза, композитора, кандидата мистецтвознавства, уродженця Закарпаття Ференца Берната званням Посол Миру.

Посол Миру — це людина, яка присвячує себе покликанню, що зміцнює загальнолюдські, моральні та сімейні цінності, міжконфесійні та міжнаціональні відносини, сприяє оновленню ООН, та створенню культури миру.

Ференц Бернат народився в Україні, закінчив з відзнакою Харківський Державний Університет Мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Проживає в м. Будапешт, є визнаним на міжнародному рівні концертуючим музикантом-віртуозом, композитором та викладачем класичної гітари.

Є лауреатом численних державних нагород Угорщини та лауреатом міжнародних музичних конкурсів.

Артист багато років поспіль проводить благодійні концерти на допомогу різним організаціям, лікарням, дітям сиротам, тощо.В 2014-15 роках давав ряд концертів на допомогу України, зокрема на допомогу закарпатським школам.

Підтримує молоде покоління талановитих музикантів з малозабезпечених сімей. Організатор фестивалів та концертів для молодих талантів.

Навіть під час весняного карантину цьогоріч проводив меценатську роботу, а саме заснував всеукраїнський онлайн музичний конкурс «Аpoyando Art» в підтримку молодих талантів України, за підсумком якого учасники отримали грошові премії. Маестро планує проводити цей конкурс щороку.

В 2017 році Ференц Бернат обраний почесним членом Асоціації Гітаристів Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

Як каже сам Ференц, «Я багато отримав від України, натхнення від закарпатської природи, від моїх вчителів та професорів я отримав високопрофесійну освіту, любов та відданість своїй справі, завдяки якій мене і визнали по світу. Стараюсь не забувати про рідну землю і віддячую тим, що вмію робити, а це є музика».
Категорія : Культура


Залишити Коментар