На Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій «Баламутикам» (ФОТО)

березня 11 / 2020
На Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій «Баламутикам» (ФОТО)
Цими днями на Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій двох різножанрових особистостей, художника-ілюстратора Віталія Дороша та поета Анатолія Молнара.

Працювали над книгою автори майже рік, кожен з них проявив свій креатив та вміння, в одному напрямку, аби популяризувати рідний Закарпатський діалект для підростаючого покоління.

«Світ змінюється, люди масово виїжджають закордон, забираючи з собою малечу, в країни, де вони вивчатимуть іншу мову, зовсім не схожу на ту, на якій вони спілкувалися в рідному місті, тому ця книга залишиться для них також як згадкою про рідний дім та розмови на «нашуй мові» як її вже давно називають між собою Закарпатці»
В книзі художник та ілюстратор Віталій Дорош відобразив персонажі які досить часто зустрічаються чи не в кожному дворі в нашої малечі, тому навіть дорослі можуть поринути у дитинство.

Щодо віршів, то свою руку до них приклав поет Анатолій Молнар котрий не так давно представив публіці свою другу збірку віршів під назвою «Future» яка за короткий термін встигла побувати у всіх точках України.

В майбутньому планується співпраця між авторами, та багато цікавих творчих новинок.
А придбати книгу можна в м. Ужгород в молодіжному магазині «ЙоЙ» що на вулиці Волошина, та в м. Свалява, книжковий магазин «Літера»
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...