В Ужгороді урочисто відзначили Міжнародний день захисту прав жінок і миру

березня 07 / 2020
6 березня, у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок, що в Ужгороді відбулися урочистості із нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав жінок і миру.

Під звуки урочистої музики розпочалася офіційна частина заходу, на якій із щирими вітальними промовами виступили – перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто і в.о. голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко.

Йосип Борто, звертаючись до іменинниць, сказав: «Нині, йдучи на цю зустріч, найперше згадував зі щемом дорогих серцю людей – покійну маму, сестру, першу вчительку і перше кохання. Згадував усіх, хто відіграв та й продовжують відігравати важливу роль у моєму житті – дружину, доньок. Велика їм, а в їхньому обличчі, – всім вам, любі наші жінки, шана і вдячність! Ви не тільки родинне вогнище бережете уміло. У різних галузях на різних посадах на рівних із чоловіками працюєте успішно і визначально. Дякую вам за це!». Відтак висловив вісім побажань: мирного неба, здоров’я у тілі, благополуччя у сім’ї, радості в очах, приємних слів у вухах, любові у серці, спокою у душі і розкішного букету квітів у руках. Та від імені депутатів обласної ради й від себе особисто щиро привітав усіх жінок Закарпаття зі святом весни, а окремим – вручив відзнаки облради.
 В Ужгороді урочисто відзначили Міжнародний день захисту прав жінок і миру

Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок і миру, Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Мачабелі Тетяну Мигалівну – виконавчого директора громадської організації «Неємія» та Рибак Світлану Степанівну – керівника навчально-виховного комплексу «Ялинка» Ужгородської міської ради. Грамотою обласної ради нагороджено: Бабкіну Анжелу Олексіївну – радницю з соціальної згуртованості у Закарпатській області, Скубенич Мирославу Іванівну – президента громадської організації «Зонта-клуб» м. Ужгород. Подяку обласної ради оголошено: Ковальчук Надії Василівні – волонтерці, керівникові громадської ініціативи «Клуб жіночої турботи», Пришляк Маріанні Павлівні – членкині громадської організації «Зонта-клуб» м. Ужгород, Сташиній-Неймет Марині Володимирівні – голові комісії з питань освіти та працевлаштування Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю, виконавчій директорці громадської організації «Наше місто – рідний дім» та Хорошиловій Тетяні Олександрівні – психологині Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги, заступниці голови правління громадської організації «Закарпаття-Донбас».

Продовжилася зустріч святковою концертною програмою за участі колективів та солістів Закарпатської філармонії, артистів Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Та найбільш зворушили виступи танцювальної групи ансамблю «Закарпатські візерунки», вихованців театральної студії «Бавка».
 В Ужгороді урочисто відзначили Міжнародний день захисту прав жінок і миру

Пресслужба облради
Категорія : КультураLoading...
загрузка...