Гурт «TVORCHI» виступить на нацвідборі «Євробачення-2020» із піснею про негативний вплив людини на природу

лютого 03 / 2020
Тернопільський дует «TVORCHI» презентував пісню, з якою візьме участь у національному відборі на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2020». Музиканти створили пісню «Bonfire», що перекладається як «Багаття».

Трек супроводжується чорно-білим відео, де показано негативний вплив людини на дику природу. За словами молодих виконавців, їхня пісня розповідає про те, що хоче донести світу сучасна молодь. Дует наголошує, що люди повинні бути свідомими у ставленні до нашої планети й відповідати за свої дії.

«Ми бачимо, як змінюється світ, як змінюється наш стиль життя. І ці зміни не завжди на краще. Але закривати очі на проблеми - не наш варіант. Ще є час визнати помилки і все змінити.»

Гурт виступить у другому півфіналі нацвідбору, який відбудеться 15 лютого.

«TVORCHI» - дует, який був створений у 2018 році в Тернополі. На рахунку хлопців вже два альбоми: «The parts» (2018) і «Disco lights» (2019), а також популярні сингли – «Believe» та #не танцюю.

«Ми – молодь, нове покоління в музиці. Андрію – 23, Джеффрі – 22, а нашому менеджеру – 26. Хто ми, як не нове дихання? Наша команда з Тернополя, у якому проживає 220 000 осіб. І ми розбиваємо стереотипи й міняємо уяву людей про світ. Навіть в такому маленькому місті ми створюємо музику, яку слухає весь світ (не знаючи, що ми з України). Джеффрі з Нігерії, але ми пишемо й українські треки. Євробачення для нас цікаве з різних причин:

по-перше, це наш перший конкурс, і цікаво подивитися, як все відбувається зсередини. По-друге, хочемо поділитися своєю музикою і показати іншим, що зараз кордонів не існує", – додають музиканти.
Категорія : Культура
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...