Стрічка ужгородського режисера «Мої думки тихі», можна побачити на великому екрані (відео)

січня 18 / 2020
 Стрічка ужгородського режисера «Мої думки тихі», можна побачити на великому екрані (відео)
Хто вже переглянув стрічку сьогодні, першого дня прокату, підтвердить, що її не безпідставно характеризують як український фільм, який змусить глядачів сміятися до сліз і… зателефонувати мамі.

Режисером цього повнометражного фільму є режисер з Ужгорода Антоніо Лукіч. Стрічка є дебютною для режисера, а вже здобула чимало відзнак. Насамперед – спеціальну нагороду на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, відзнаку національної премії кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Відкриття року», приз глядацьких симпатій на Одеському міжнародному кінофестивалі, премію Міжнародної федерації кінопреси за найкращий український фільм.

Головні актори Ірма Вітовська й Андрій Лідаговський у смішній українській комедії «Мої думки тихі» розкривають одну з головних проблематик фільму – стосунки батьків і дітей. Зйомки відбувалися в Києві, а також – здебільшого – на Закарпатті, зокрема й в обласному центрі.

За сюжетом, після невдач у роботі та особистому житті молодий звукорежисер-фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку і назавжди залишити “незручну Україну” та вирушити в “привабливу Канаду”. Щоб не втратити цього шансу, має записати для комп’ютерної гри звуки різноманітних тварин, а особливо рахівського крижня. Тож чимало перепетій пов’язані саме з цим завданням героя.

Епізодичні ролі у фільмі зіграли і відомі ужгородці Мирослав Качур і Павло Мандзич, які додали веселого закарпатського колориту, зокрема й завдяки діалекту.

Кінопроєкт цього фільму став одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно. Тож не проґавте нагоду переглянути «Мої думки тихі»!
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...