Олена Ватрала з Рахівщини відзначила 100 літній ювілей

листопада 04 / 2019
Олена Ватрала  з Рахівщини відзначила 100 літній ювілей

Днями 100-літній ювілей відзначила жителька Рахівщини. У теплому сімейному оточенні іменинницязустрічала гостей та приймала найщиріші вітання від рідних.Привітали ювілярку і від імені народного депутата України Василя Петьовки
2 листопада Закарпатська область поповнилася ще одною довгожителькою: Ганні МиколаївніВатралі, із Водиці, виповнилося сто років. Життєвий шлях жінки не був легким: вона овдовіла у 43 роки, пережила війну і виховувала сімох дітей.Проживає пані Ганна з молодшим сином і невісткою. Зараз у бабусі і справді велика родина. Цікавим є те, щоГанна Миколаївнине єдина довгожителька в своєму роді. Її батько прожив 97 років, а дядько – 103.Рідні вважають, що Бог подарував жінці такого віку за її доброту та щиросердність.
З нагоди 100 літнього ювілею пані Ганну вітала вся її родина. Також до привітань долучився народний депутат України Василь Петьовка. Помічник народного депутата Василя Петьовки Михайло Штефко вручив довгожительці цінні подарунки.В свою чергу ювілярка подякувала усім за вітання та сердечно побажала щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя.

Олена Ватрала  з Рахівщини відзначила 100 літній ювілей
Олена Ватрала  з Рахівщини відзначила 100 літній ювілей
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...