У Поляні на Свалявщині триває унікальний симпозіум скульпторів (ВІДЕО)

вересня 05 / 2019
У Поляні на Свалявщині триває унікальний симпозіум скульпторів (ВІДЕО)


На Закарпатті триває Міжнародний благодійний симпозіум скульпторів. Громадська організація «Pro Arte Munkacs», що діє на теренах нашої області з 2013 року, вже ушосте проводить цікавий мистецький форум у краї. Відпрацьовувати власну майстерність приїхали 5 митців з різних країн Європи. Організатори кажуть, цього року зібрання є унікальним.

Закарпаття збагатиться ще кількома унікальними витворами мистецтва. Вже шостий рік поспіль в краї стартує Міжнародний скульптурний симпозіум за участі українських та закордонних митців.

Організатор заходу, представник «Pro Arte Munkacs» Петр Матл каже, цьогорічне зібрання є унікальним. Вперше в історії не тільки України, а навіть усього світу участь в скульптурному симпозіумі беруть виключно жінки.

Тема симпозіуму – «Сім’я». П’ятеро жінок з Іспанії, Чехії, Угорщини та України майстерно витесують декількатонні камені, щоб показати власне бачення родини як суспільної одиниці.

Головним спонсором шостого симпозіуму став санаторій, на території якого і розмістився мистецький табір.

Триватиме мистецький форум до 15 вересня. Протягом цього часу всі охочы мають змогу прийти і поспостерігати, як «оживають» звичайнісінькі кам’яні брили. Наприкінці митці проведуть презентацію готових оригінальних робіт. І традиційно найкращу скульптуру, за підсумками голосування тих, хто відпочиває в закладі , буде встановлено на території оздоровниці.


Категорія : Культура
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...