Незабаром у Хусті – відкриття театрального сезону (ФОТО)

вересня 05 / 2019
Незабаром у Хусті – відкриття театрального сезону (ФОТО)
10 вересня о 19.00 год. Закарпатський обласний театр драми та комедії відкриває театральний сезон музичною комедією-фарсом з участю оркестру «Перемудрували» (за п’єсою М. Кропивницького «Пошились у дурні»).

Це старий жарт на новий лад для легкого невимушеного відпочинку («16+»).

В основу комедії ліг сюжет про те, як спритні наймити, закохані в старших доньок своїх хазяїнів, ошукують їх, спрямовуючи вчинки на користь своїм інтересам. Багатії прагнуть поживитися за чужий рахунок, обравши для своїх доньок (яких у одного 7, а в іншого – 5) багатих чоловіків, але “перемудровують” і “пошиваються в дурні”. Музична складова вистави, безперечно, якнайкраще розкриває тло для розвитку подій, а «комедія-фарс» дозволяє необмежувати політ фантазії як у сценографії, так і у вбранні персонажів.

До речі, у жовтні з цією виставою театр планує взяти участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Золоті оплески Буковини» (м.Чернівці).

Чим театр дивуватиме цього театрального сезону “Карпатському об`єктиву” розповіла керівник літературно-драматургічної частини Закарпатського обласного театру драми та комедії Олеся Чепелюк.
Незабаром у Хусті – відкриття театрального сезону (ФОТО)


“У найближчих планах театру – гастролі по районних центрах із виставами, які вже є в репертуарі та дві прем’єри. Наразі триває підготовка сучасної іронічної комедії українського драматурга «Коматозники» Ю.Васюка, прем’єра якої готується на кінець жовтня. Це своєрідний експеримент як для колективу, так і для глядачів, адже у такому стилі наш театр пробує себе вперше. Ближче до кінця року планується мюзикл для сімейного перегляду «Пинтя-велет» за п’єсою О.Гавроша про легендарного опришка нашого краю”.

Тож хустянам та гостям міста – приємних переглядів, а артистам – творчого натхнення й незгасаючого бажання дивувати свого глядача!
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...