У Полянській ОТГ завершилось таборування з дітьми із Луганської області (відео)

червня 14 / 2019
У Полянській ОТГ разом відпочили закарпатські та луганські школярі

У Полянській ОТГ завершилось таборування з дітьми із Луганської області (відео)
Спільне таборування місцевих школярів та дітей із Луганської області провели у Полянській ОТГ. Літній табір “Олімпія” став місцем зустрічі, знайомств і дружби сходу та заходу, нехай і серед дітей.

Пісні, сценки, сміх, аплодисменти і велике спільне багаття. У Поляні відбулось завершення зміни літнього табору “Олімпія”. Проте, цей заїзд став особливим. Окрім закарпатських дітлахів до табору приїхали школярі з Луганщини.

Для місцевого табору приїзд дітей зі Сходу став особливим досвідом. Протягом 12 днів вихованці проводили дозвілля спільно – конкурси, прогулянки, екскурсії та багато спортивних заходів

За словами дітей зі Сватова, таборування саме на Закарпатті запам`ятається їм як один із найкращих відпочинків у житті.

Перебування дітей зі Сватова в таборі “Олімпія” – безкоштовне. Всі вони приїхали за підтримки політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” на запрошення очільника Полянської ОТГ – Івана Дрогобецького. За його словами – єднання Сходу із Заходом можливе саме так, маленькими кроками, дружніми заїздами, і знайомством із досі незнаним краєм.

Тож 150 полянських дітей і 50 зі Сватова завершили свій заїзд. Але дружба, враження та набутий досвід залишаться з ними надовго.

Категорія : Культура


Loading...
загрузка...