У селі Білин на Рахівщині засвітили ялинку – з концертом і подарунками (відео)

грудня 20 / 2018
У селі Білин на Рахівщині засвітили ялинку – з концертом і подарунками (відео)

Запалення ялинки – справжнє свято для жителів села Білин на Рахівщині. Цього року до його організації підійшли серйозно: у центрі влаштували народні гуляння з концертною програмою, театралізованим дійством біля зимової красуні зі Святим Миколаєм, фотозоною та глінтвейном. Родзинкою програми стала облаштована у будинку культури кімната Чудотворця.

Прибрана зимова красуня у центрі села, облаштована фотозона зі справжнім Святим Миколаєм на санях, купа дітлахів біля нього та глінтвейн для дорослих – така святкова атмосфера панувала у Білині на Рахівщині напередодні Дня Миколая Чудотворця.

Пісні, вірші, колядки, сценки, танцювальні номери та власне побажання від винуватця свята – Миколая – у концертній програмі. Родзинка свята – облаштована кімната Миколая Чудотворця у будинку культури.

Усі 350 сільських діток не залишилися без подарунків від Святого Миколая, привітали дітлахів уже традиційно від імені народного депутата України Василя Петьовки.

Не обійшлося і без благодійності. Волонтери із села Середнє Водяне привезли гуманітарну допомогу для дітей та малозабезпечених сімей.

Категорія : Культура


Loading...
загрузка...