Закарпатці тріумфували у Рівненській Лізі Сміху (відео)

грудня 14 / 2018
Закарпатці тріумфували у Рівненській Лізі Сміху (відео)

Збірна Закарпаття з тріумфом завершила участь у Рівненькій Лізі Сміху. Боротьбу за першість на фестивалі закарпатські гумористи розпочали ще в березні.

Змагалися в 1/8, 1/4, 1/2сезону та власне у завершальному етапі – фіналі. За цей час із 15 команд до головної гри потрапили чотири.

Хлопці розповідають, здобути перемогу було непросто. Мініатюри писали і вдома, й на роботі, й під час дозвілля. У Рівне приїжджали щонайменше за тиждень, щоб мати змогу відключитися від буденних турбот та з головою поринути в атмосферу гумору.

За словами гумористів, кожна написана ними мініатюра проходила жорстку перевірку. Часто з усього написаного під час безсонної ночі редактори залишали тільки третину, вимагаючи з новим матеріалом повернутися вже наступного дня.

Плануючи поїздку на фестиваль, хлопці розпочали пошук спонсорів, адже ,за їх словами, без фінансової підтримки дорога на Лігу Сміху закрита. З цим проханням звернулися до народного депутата Василя Петьовки, а також представників ФК «Минай».

Хлопці кажуть, перемога в Рівненькій Лізі сміху – не привід розслаблятися. Вже в січні 2019 гумористи відправляються на фестиваль в Одесу, де відбиратимуть колективи для участі в телевізійній «Лізі».

Категорія : Культура


Loading...
загрузка...