Закарпатський художній музей відсвяткував 70-річчя масштабною виставкою

грудня 04 / 2018
Закарпатський художній музей відсвяткував 70-річчя масштабною виставкою


Закарпатський художній музей ім. Й. Бокшая став переможцем грантового проекту Українського культурного фонду. Втілити в життя вирішили святкування 70-річчя закладу. За стислі терміни працівники музею організували масштабну виставку, оновлення рамок картин, надрукували листівки, збірний альбом.

Картина «Метро» в Обласному музеї ім. Бокшая виставляється вперше. Мистецтвознавець Олена Приходько розповідає, робота – яскравий приклад методу соціалістичного реалізму. Часів, коли художники писали вимушено та хитрували з назвами своїх творів. Експозиційні зали в музеї прикрасили пейзажі, натюрморти. Картини Ерделі, Бокшая, Манайла. Об’єдналися у виставку «Золоті сторінки», присвячену 70-річчю музею.

Понад 150 робіт з фондів представлено на виставці, майже всі вони у нових обрамленнях. Виставка ж відбувається в рамках переможного проекту грантового конкурсу Українського культурного фонду.

За короткий період організували реставрування картин, виготовили інформаційні листівки, провели конференцію, масштабну виставку, а ще в рамках проекту видали альбом-каталог.

Грантовий проект музей виграв вперше. Відтак з великим хвилюванням підійшли до його втілення. Оцінити пророблену роботу закликають усіх любителів мистецтва, тим паче, що виставка безкоштовна і триватиме до 18 грудня.

Категорія : Культура


Loading...
загрузка...