З нагоди професійного свята відзначено сумлінних та фахових працівників радіо, телебачення та зв’язку Закарпаття

листопада 16 / 2018
З нагоди професійного свята відзначено сумлінних та фахових працівників радіо, телебачення та зв’язку Закарпаття
У п’ятницю, 16 листопада, у малому залі облради та ОДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України за участю керівництва краю – заступника голови облради Петра Грицика та заступника голови ОДА Ярослава Галаса. Вони підкреслили важливість цієї професії, фахівці якої відкривають інформаційне та правдиве вікно для суспільства. Та побажали формувати побільше позитивної інформації.

Від імені голови облради Михайла Рівіса та всього депутатського корпусу Петро Грицик у своїй вітальній промові зазначив:

- Щиро вітаю вас з професійним святом, яке зібрало в цьому залі досвідчених редакторів, звукорежисерів, монтажерів, техніків, зв’язківців, які чесно і самовіддано трудяться на професійній ниві. Це свято об’єднує всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання достовірної інформації, – підкреслив Петро Васильович, додавши: - Завдяки об’єктивним та якісно поданим фактам, вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянська думка суспільства, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Далі Петро Грицик виконав приємну місію, вручивши почесні відзнаки обласної ради найкращим фахівцям. Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Закарпатської області, сумлінну творчу працю, високу фахову майстерність та з нагоди професійного Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Почесною грамотою облрадивідзначено відеокореспондента редакції інформаційних видань «Карпатський об’єктив» Мися Дмитра Васильовича; Грамотою облради нагороджено оператора ТРК «Перший кабельний» Павлиша Віктора Вікторовича, старшого редактора тематичних програм приватного підприємства «Телерадіокомпанії ДАНІО Заєць Ольгу Іванівну, режисера ДП ТРК «Мукачево» (М-студіо) Квачала Дмитра Васильовича; Подяку обласної ради вручено режисеру приватного підприємства «Телерадіокомпанії ДАНІО» Кочіш Сільвії Олександрівні та телеоператор ТО «Бюро новин» філії ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція» Міхліченку Валерію Олеговичу.

На завершення урочистого заходу відбувся фуршет з музичним виконанням, на якому керівники краю побажали всім присутнім міцного здоров’я, творчої наснаги, мирного неба, злагоди та благополуччя.
З нагоди професійного свята відзначено сумлінних та фахових працівників радіо, телебачення та зв’язку Закарпаття

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...