Хабар за восьмирічну дитину пропонувала жінка закарпатським прикордонникам

липня 20 / 2018
Хабар за восьмирічну дитину пропонувала жінка закарпатським прикордонникам


Сьогодні у пункті пропуску «Тиса» 41-річна киянка намагалась підкупити охоронців кордону, щоб ті дозволили їй вивезти доньку без належних документів.

Прямуючи до Хорватії з восьмирічною дитиною, вона за 100 євро спробувала змінити рішення прикордонників, які відмовили її дівчинці у виїзді за межі України. Під час здійснення паспортного контролю прикордонний наряд встановив, що неповнолітня громадянка України не має належно оформленої заяви батька про згоду на виїзд за кордон або інших відповідних документів. Жінка пояснила, що виховує доньку сама, проте не змогла надати жодні документи, які б це підтвердили. Саме тому дитині було відмовлено у виїзді, з чим матір не погодилась та вирішила владнати питання таким протиправним шляхом.

Прикордонники від незаконної пропозиції відмовились та доповіли про інцидент керівництву. З метою з’ясування обставин та прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”, прикордонники про даний факт повідомили Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області. Наразі даною справою займаються представники поліції, повідомляє ДПСУ.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...