Поліція Ужгородщини встановила особу переправника нелегалів

липня 16 / 2018
Поліція Ужгородщини встановила особу переправника нелегалів
На вихідних до поліції з повідомленням про виявлення нелегальних мігрантів, поблизу держрубежу звернулися представники прикордонного загону. За викликом виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що близько 1:20 прикордонники спільно з працівниками відділу з боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми, в селі Кам’яниця зупинили трьох іноземців та 60-річного ужгородця, котрі мали намір перейти через державний кордон. Чоловік, який супроводжував нелегалів, пояснив, що вивів іноземців на прогулянку.

У чоловіків при собі не було жодних документів. Станом на тепер їх затримано. Всі іноземці перебувають у Чопському прикордонному загоні.

За фактом злочину, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України, тобто організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Тим часом поліція з’ясовує хто стоїть за організацією цієї незаконної переправи.

Слідство у справі триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : КриміналLoading...
загрузка...