Суд покарав жительку Закарпаття, яка покинула хворого сина в лікарні, де він згодом помер

червня 21 / 2018
Суд покарав жительку Закарпаття, яка покинула хворого сина в лікарні, де він згодом помер
Два роки позбавлення волі з однорічним іспитовим терміном — таке покарання отримала мешканка Закарпаття за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.


Як випливає з матеріалів справи, на початку січня цього року жінку госпіталізували з маленьким сином до Виноградівської лікарні. У хлопчика виявили серйозне захворювання легенів. Через декілька днів мати самовільно залишила медичний заклад, хоч лікарі не рекомендували цього робити. 12 лютого малий помер.

«Смерть настала у результаті набряку легенів і речовини головного мозку та гіпоксії внутрішніх органів, які явилися ускладненням гострого бронхіоліту та геморагічної пневмонії, що розвинулися на фоні міміко-лімфатичного стану та синдрому імунодефіциту і протікали на фоні гіпотрофії 1 ступеню, що і обумовило важкий перебіг захворювання, — зазначається у висновку судмедексперта. — При наданні своєчасної кваліфікованої медичної допомоги дитині могло б наступити одужання».

Виноградівський районний суд врахував щире каяття жінки і те, що вона в даний час перебуває на обліку по вагітності, дійшов до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченої можливе в умовах без ізоляції від суспільства. Своїм вироком він позбавив матір на два роки з однорічним випробувальним терміном.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...