Поліцейські Закарпаття розслідують незаконну порубку лісу

червня 16 / 2018
Поліцейські Закарпаття розслідують незаконну порубку лісу


В рамках кримінального провадження, правоохоронці перевірять інформацію ЗМІ, щодо незаконної порубки лісу на Тячівщині

Для перевірки інформації викладеній у повідомленнях засобів масової інформації, слідчим відділом Дубівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, щодо незаконної порубки лісу в Усть – Чорнянському лісництві ДП «Мокрянське ЛМГ» (ч. 1 ст. 246 КК України).

До правоохоронців звернулась медійник регіонального телеканалу, яка повідомила, що 12 червня 2018 року, мешканці смт. Усть – Чорна, Тячівського району, перешкоджали їм з оператором пройти до лісу для зйомки матеріалів з виконання редакційного завдання.

Крім того, як йшлось в повідомленнях преси, незважаючи на те, що в цей період суцільно-санітарна вирубка лісу заборонена, Усть – Чорнянським лісництвом ДП «Мокрянське ЛМГ» видані дозволи на таку вирубку.

Відтак, у рамках даного кримінального провадження правоохоронці перевірять інформацію ЗМІ, щодо незаконної порубки лісу на Тячівщині.

Довідково:
Наразі, під процесуальним керівництвом Тячівської місцевої прокуратури, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.1 ст.171 КК України).

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...