Ще напередодні Різдва в одній із багатоповерхівок Мукачева жорстоко вбили 27-річного чоловіка. Підозрюваного і далі триматимуть під вартою (ВІДЕО)

травня 07 / 2018
Ще напередодні Різдва в одній із багатоповерхівок Мукачева жорстоко вбили 27-річного чоловіка. Підозрюваного і  далі триматимуть під вартою (ВІДЕО)


У січні розпочалося слідство над резонансною справою – жорстоким вбивством 27-річного мукачівця. У скоєнні злочину запідозрили Едгара Бішко. З того часу він перебуває під вартою.

Проте наразі сторона захисту підозрюваного висловила клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній арешт з використанням браслету, аргументуючи це тим, що всі необхідні експертизи та допити вже проведені.Адвокат підозрюваного запевнила, що п. Едгар співпрацює із слідством і не відмовляється ні від яких необхідних процедур. Хоча слідчий заперечує таке твердження.Підозрюваний пояснив свою відмову.

Суддя відправилася до нарадчої кімнати для ухвалення рішення.У кінцевому результаті у клопотанні захисту підозрюваного суд виніс вирок.Наразі відомо, що вже зібрані матеріали необхідні для проведення судового засідання у цій справі. І сторона потерпілої вже поділилася деякими подробицями.Тож вже за кілька тижнів стане відомо чи є винним підозрюваний у скоєнні жорсткого вбивства.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...