На Мукачівщині правоохоронці зустрілися із дітьми, які тимчасово вилучені із родин (ФОТО)

травня 05 / 2018
На Мукачівщині правоохоронці зустрілися із дітьми, які тимчасово вилучені із родин (ФОТО)


Працівники сектору ювенальної превенції поліції Мукачівського району спільно з представниками відділу з питань пробації та соціальних служб району зустрілися з дітьми, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень. Зустріч відбулась у адмінбудівлі Мукачівського районного відділення поліції.

Підоблікові діти перебувають під постійним та пильним контролем співробітників поліції та відповідних служб. І щоб уберегти підлітків від протиправної діяльності, з ними систематично проводиться індивідуально-виховна та профілактична робота.

На обліку в Мукачівському районному відділенні поліції знаходяться 16 підлітків. Це ті діти, які в судовому порядку отримали покарання, не пов'язане з позбавленням волі.

Як наголосила інспектор ювенальної превенції лейтенант поліції Тетяна Когут, до таких дітей вони особливо уважні.

«Ми спостерігаємо за дітьми. Нині важливо, щоб у них повірили та дали можливість виправити життєву помилку. Дітям обов’язково потрібно надати шанс. Коли вони відчувають, що дорослі намагаються зрозуміти і допомогти їм, вони демонструють готовність виправляти свої помилки, і тоді є шанс повернути їх на той шлях, з якого вони якось зійшли», – розповіла лейтенант поліції.

На Мукачівщині правоохоронці зустрілися із дітьми, які тимчасово вилучені із родин (ФОТО)


Далі фахівцем із соціальної роботи була проведена профорієнтаційна бесіда з неповнолітніми на тему «Твоя професія – твоє майбутнє», також проведено «психометрію», надано індивідуальні консультації та інформацію про послуги, які надаються фахівцями центру.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...