На дорожній станції "Велика Копаня" зупинили вантажівку з деревиною (ФОТО)

травня 03 / 2018
На дорожній станції "Велика Копаня" зупинили вантажівку з деревиною (ФОТО)


2 травня, близько 17-ї години, на дорожній станції "Велика Копаня", екіпаж мукачівських патрульних зупинив вантажний автомобіль ЗИЛ 131, в якому перевозилась деревина.
Спосіб кріплення вантажу викликав підозри у патрульних щодо надійності його кріплення та безпеки для інших учасників дорожнього руху.
Полісмени помітили, що на колодах не було відповідного маркування - чіпів, що викликало додаткові питання стосовно законності перевезення вантажу. Окрім основних документів на транспортний засіб патрульні перевірили товарно-транспортні документи, у патрульних виникли сумніви, щодо їх справжності. Правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу.
Вказана подія не є поодинокою. Майже щодня екіпажам патрульних в Ужгороді та Мукачеві попадаються водії вантажних автомобілів, що намагаються вивезти незаконно вирублену деревину - так званий «кругляк». Часто таких перевізників супроводжують власники вантажу, які посилаються на санітарні вирубки лісу, або запевняють, що колоди купили від посередників чи в складах з переробки, везуть деревину другого сорту, пиломатеріали чи дрова. Фактично ж перевозять міцні, здорові свіже зрублені стовбури буку чи ялиць. Не дивно, що саме через таку «санітарну вирубку» з кожним днем Закарпатські гори буквально «лисіють» на очах.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...