У Міжгір'ї працівниця банку крала кошти у клієнтів

квітня 04 / 2018
У Міжгір'ї  працівниця банку крала кошти у клієнтів


Міжгірським відділом Хустської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки.

Досудовим розслідуванням установлено, що мешканка міста Міжгір’я, працюючи в одному з банків, здобула конфіденційну інформацію про персональні дані клієнтів, які в подальшому використала з метою заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки і завдала збитків у сумі майже 42 тис грн.

Загалом від злочинних дій підозрюваної потерпіло десять осіб. Слід зазначити, що це пенсіонери, особи соціально незахищеної категорії, в тому числі, інвалід, який самостійно не може пересуватися.

Дії жінки кваліфіковані за ч.3ст. 190КК України,ч.1, ч.2 ст. 200КК України, ч.1, ч.2 ст. 361КК України, ч.1 ст. 362КК України та ч.3 ст.357 КК України.

Також, Міжгірським районним судом задоволено клопотання про затримання підозрюваної з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар